Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Lider sprzedaży pomp ciepła Samsung w latach 2015-2017

W skrócie o nas

Neoklima to firma handlowo inżynierska specjalizująca się w profesjonalnej obsłudze branży HVAC. Zajmujemy się dystrybucją oraz projektowaniem efektywnych systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Świadczymy kompleksowe usługi montażu i serwisu oferowanych urządzeń.

Etyka, Ekologia, Ekonomia

Neoklima to sprawdzony partner biznesowy. To zespół ludzi, dla których istotnym źródłem satysfakcji i motywacji do pracy jest możliwość uczestniczenia w realizacji Twoich planów. Działamy zgodnie z obowiązującym w prawem, przestrzegamy najwyższych norm etycznych i ekologicznych. 

Korzyści dla Instalatorów

Oferujemy bogatą ofertę klimatyzatorów, rekuperatorów oraz pomp ciepła dostępnych od ręki z naszych magazynów. Proponujemy wygodny system zakupów z odroczonym terminem płatności.  Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne w całym procesie sprzedaży, aż do uruchomienia urządzenia, oraz system wsparcia serwisowego.

Korzyści dla Inwestorów

Zapewniamy kompleksowość usług. Naszym celem jest prowadzenie projektów od początku do końca. Wykorzystując swoje inżynierskie doświadczenie działamy  z pełnym zaangażowaniem, maksymalnie odciążamy naszych klientów na każdym etapie, od projektu do uruchomienia. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi serwisowe.

Korzyści dla Projektantów

Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy szybkie efekty  – angażujemy najnowsze rozwiązania CAD/CAM i oprogramowanie do symulacji pracy projektowanych systemów chłodzenia i ogrzewania.

Ci co nam raz zaufali, zostają z nami na dłużej

Ponad 95 klientów na 100 przebadanych poleca firmę Neoklima. Większość z nich szczególną uwagę zwraca na wyjątkowe zaangażowanie naszych pracowników w proces inwestycyjny i dużą wiedzę w zakresie oferowanych rozwiązań. Zaufanie naszych klientów jest dla nas bardzo

ważne.

Witryna stworzona na platformie