Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Lider sprzedaży pomp ciepła Samsung w latach 2015, 2016, 2017, 2018

W skrócie o nas

Neoklima to firma handlowo inżynierska specjalizująca się w profesjonalnej obsłudze branży HVAC. Zajmujemy się dystrybucją oraz projektowaniem efektywnych systemów klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Świadczymy kompleksowe usługi montażu i serwisu oferowanych urządzeń. Jesteśmy liderem sprzedażny pomp ciepła Samsung EHS w latach 2015, 2016, 2017. 

Etyka, Ekologia, Ekonomia

Neoklima to sprawdzony partner biznesowy. To zespół ludzi, dla których istotnym źródłem satysfakcji i motywacji do pracy jest możliwość uczestniczenia w realizacji Twoich planów. Działamy zgodnie z obowiązującym w prawem, przestrzegamy najwyższych norm etycznych i ekologicznych. 

Korzyści dla Instalatorów

Oferujemy bogatą ofertę klimatyzatorów, rekuperatorów oraz pomp ciepła dostępnych od ręki z naszych magazynów. Proponujemy wygodny system zakupów z odroczonym terminem płatności.  Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne w całym procesie sprzedaży, aż do uruchomienia urządzenia, oraz system wsparcia serwisowego.

Korzyści dla Inwestorów

Zapewniamy kompleksowość usług. Naszym celem jest prowadzenie projektów od początku do końca. Wykorzystując swoje inżynierskie doświadczenie działamy  z pełnym zaangażowaniem, maksymalnie odciążamy naszych klientów na każdym etapie, od projektu do uruchomienia. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi serwisowe.

Korzyści dla Projektantów

Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy szybkie efekty  – angażujemy najnowsze rozwiązania CAD/CAM i oprogramowanie do symulacji pracy projektowanych systemów chłodzenia i ogrzewania.

Sprawdź naszą wiarygodność (kliknij) na logo poniżej)

Witryna stworzona na platformie